Dowiedz się więcej na:

Moduły optyczne typu XFP wykorzystywane są głównie w standardzie Ethernet oraz SDH. Umożliwiają transmisję danych z prędkością 9.95 do 11.1Gbit/s. W zależności od przeznaczenia, występują one zarówno w wersji Single Mode, jak i Multi Mode. Transmitują dane po parze włókien optycznych (duplex) lub po jednym włóknie światłowodowym (simplex) jak również w technologii CWDM / DWDM.


BiDi (WDM) XFP 10G

Moduły optyczne BiDi XFP transmitują dane po jednym włóknie światłowodowym (simplex).

CWDM XFP 10G

Moduły optyczne CWDM XFP transmitują dane w drugim i trzecim oknie transmisyjnym (1270-1610nm)

DWDM XFP 10G

Moduły optyczne DWDM XFP występują w wersji 100GHz oraz 50GHz. Umożliwiają transmisję z przedziału od 1563.86nm do 1528.77nm

DWDM Tunable XFP 10G

Moduły optyczne Tunable XFP w wersji z laserem przestrajalnym, dzięki czemu możemy je dostosować do pracy w dowolnym kanale systemu DWDM 50GHz z przedziału od 110 (1568.80nm) do 615 (1528.40nm)

Potrzebujesz dowiedzieć się więcej o naszej ofercie?

Pomagamy budować dobre sieci teleinformatyczne

Poznaj Nasze marki