Dwukierunkowe moduły optyczne 10G XFP (WDM)

Dwukierunkowe moduły optyczne XFP transmitują dane po jednym włóknie światłowodowym (simplex).

Moduły optyczne CWDM XFP 10G

Moduły optyczne CWDM XFP transmitują dane w drugim i trzecim oknie transmisyjnym (1270-1610nm).

Moduły optyczne XFP 10G DWDM

Moduły optyczne XFP DWDM występują w wersji 100GHz oraz 50GHz. Umożliwiają transmisję z przedziału od 1563.86nm do 1528.77nm.

Moduły optyczne XFP DWDM 10G z przestrajalnym laserem

Moduły optyczne XFP w wersji z laserem przestrajalnym, dzięki czemu możemy je dostosować do pracy w dowolnym kanale systemu DWDM 50GHz z przedziału od 110 (1568.80nm) do 615 (1528.40nm).

Dowiedz się więcej:

Potrzebujesz dowiedzieć się więcej o naszej ofercie?

Pomagamy budować dobre sieci teleinformatyczne

Poznaj Nasze marki