Dwukierunkowe moduły optyczne SFP 1.25G WDM

Dwukierunkowe moduły optyczne SFP transmitują dane po jednym włóknie światłowodowym (simplex).

Moduły optyczne SFP 1.25G CWDM

Moduły optyczne SFP CWDM transmitują dane w drugim i trzecim oknie transmisyjnym (1270-1610nm).

Moduły optyczne SFP 1.25G DWDM

Moduły optyczne SFP DWDM występują w wersji 100GHz oraz 50GHz. Umożliwiają transmisję z przedziału od 1565.5nm do 1528.77nm.

Moduły miedziane 1.25G SFP

Moduły typu copper to urządzenie z wejściem RJ45, dzięki czemu umożliwiają nam transmisję po medium miedzianym wykorzystując port światłowodowy.

Learn more:

Potrzebujesz dowiedzieć się więcej o naszej ofercie?

Pomagamy budować dobre sieci teleinformatyczne

Poznaj Nasze marki