Dowiedz się więcej na:

Moduły optyczne typu SFP+ wykorzystywane są głównie w standardzie Ethernet. Umożliwiają transmisję danych do prędkości 10 Gbit/s. W zależności od przeznaczenia, występują one zarówno w wersji Single Mode, jak i Multi Mode. Transmitują dane po parze włókien optycznych (duplex) lub po jednym włóknie światłowodowym (simplex) jak również w technologii CWDM / DWDM.


BiDi (WDM) SFP+ 10G

Moduły optyczne BiDi SFP+ transmitują dane po jednym włóknie światłowodowym (simplex)

CWDM SFP+ 10G

Moduły optyczne CWDM SFP+ transmitują dane w drugim i trzecim oknie transmisyjnym (1270-1610nm)

DWDM SFP+ 10G

Moduły optyczne DWDM SFP+ występują w wersji 100GHz oraz 50GHz. Umożliwiają transmisję z przedziału od 1565.5nm do 1528.77nm

DWDM Tunable SFP+ 10G

Moduły optyczne Tunable SFP+ w wersji z laserem przestrajalnym , dzięki czemu możemy je dostosować do pracy w dowolnym kanale systemu DWDM 50GHz z przedziału od 110 (1568.75nm) do 615 (1528.40nm)

Twinax SFP+ 10G

Moduły Twinax SFP+ to dwa moduły spięte kablem miedzianym o długości od 1M do 5M zapewniające ekonomiczne rozwiązanie na krótkim dystansie stosowane głównie w serwerowni

Copper SFP+ 10G

Moduły typu copper to urządzenie z wejściem RJ45, dzięki czemu umożliwiają nam transmisję po medium miedzianym wykorzystując port światłowodowy

Potrzebujesz dowiedzieć się więcej o naszej ofercie?

Pomagamy budować dobre sieci teleinformatyczne

Poznaj Nasze marki