O firmie

Salumanus jest polskim dystrybutorem rozwiązań teleinformatycznych działającym od 2002 roku. Specjalizujemy się w dostarczaniu komponentów i systemów do transmisji danych w sieciach światłowodowych, bezprzewodowych oraz bazujących na infrastrukturze miedzianej. Działamy według modelu dystrybutora z wartością dodaną (VAD) dzięki czemu oferowane przez nas produkty wzbogacone są zaawansowanym wsparciem technicznym realizowanym zarówno przed jak i po sprzedaży. Poza doradztwem technicznym, wsparcie to jest oferowane w postaci rozbudowanych usług gwarancyjnych, usług serwisowych świadczonych w miejscu instalacji sprzętu oraz pomocy przy konfiguracji i instalacji rozwiązań. Naszymi Partnerami są firmy sektora telekomunikacyjnego, integratorzy systemów informatycznych, dostawcy usług internetowych oraz centra danych.

Misja firmy

Działamy po to, aby wspierać naszych Partnerów przy budowie dobrych sieci teleinformatycznych. Skupiamy się na takim doborze rozwiązań, aby sprostały wymaganiom szybko zmieniającego się świata telekomunikacji. Chcemy, aby dostarczane przez nas produkty i systemy stanowiły trwały i stabilny element infrastruktury sieciowej gwarantując naszym Partnerom efektywne funkcjonowanie i wysoką stopę zwrotu z inwestycji. Nazwa SALUMANUS pochodzi od dwóch łacińskich słów: SALUS oznaczający „pomocny” oraz MANUS – „dłoń”. Jesteśmy pomocną dłonią dla tych firm, których funkcjonowanie i efektywność zależy od sprawnie pracujących sieci. Pomagamy budować dobre sieci teleinformatyczne.

Produkty

Zaawansowane komponenty i urządzenia stosowane do transmisji danych w sieciach światłowodowych.

Dowiedz się więcej

Wsparcie techniczne

Przed- i posprzedażowe wsparcie techniczne przy doborze i konfiguracji produktów, usługi dostosowania produktów do potrzeb projektu.

Dowiedz się więcej

Szkolenia

Przeprowadzamy szkolenia handlowe i techniczne zarówno dla Partnerów Handlowych, jak i w ich imieniu dla potencjalnych użytkowników końcowych.

Dowiedz się więcej

Należymy do:

KIGEiT

Salumanus należy do KIGEiT (Krajowa Izba Gospodarcza Elektroniki i Telekomunikacji). KIGEiT jest organizacją not-for-profit zrzeszającą grupę podmiotów gospodarczych zajmujących się między innymi produkcją, handlem, usługami w zakresie lub na rzecz elektroniki i telekomunikacji.

Lewiatan

Jesteśmy członkiem Konfederacji Lewiatan, najbardziej wpływowej polskiej organizacji biznesowej, reprezentującej interesy pracodawców w Polsce i Unii Europejskiej, która zabiega o dobre warunki prowadzenia biznesu, lepsze prawo, zdrową konkurencję, wzrost zatrudnienia i wzmocnienie kapitału społecznego.

Poznaj Nasze Marki